top of page

ZA INFORMACIJE O PUTOVANJU U REAL MADRID 23-28.08.2024 

SLATINA - RASPORED PROGRAMA 07.07-11.07

PREUZIMANJE OPREME 

 

Preuzimanje opreme je u prostorijama NK SLATINA  - 2 tjedna prije pocetka kampa -pratite informacije ovde.

 

 

OTVARANJE KAMPA REAL MADRIDA 

 

NEDELJA  - 8.00 am svečano otvaranje

( SVI UCESNICI KAMPA TREBAJU BITI PRISUTNI NA OTVARANJU )

 

MODRIC GRUPA 

NEDELJA  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : MODRIC ​GRUPA - zavsavaju se 10.15 am 

OD PONEDELJKA  - DO ČETVRTKA

 (treninzi za MODRIC GRUPU počinju od PONEDELJKA u 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana do ČETVRTKA  ) 

GRUPA MODRIC 

1. Uglješić Milan 

2. Koljnrekaj Gabrijel 

3. Koščak Ivano 

4. Baltić Ivan 

5. Uglješić Marko 

6. Dubrović Matej 

7. Vengert Leon 

8. Kemper Andrej 

9. Mudri Mateo 

10. Kokor Teo 

11. Jerković Jure 

12. Babac Erik 

13. Runje Jakov 

14. Blašković Borna 

15. Erceg Jan 

16. Vuković Jakov 

17. Jukić Pavao 

18. Braz Arijan 

19. Matina Noa 

20. Čipčija Emily 

21. Vakanjac Bruno 

22. Srbić Ivan 

23. Budimir Petar

24. Perković Ivano 

25. Juratovac Ante 

26. Plavšić Natko 

 

GRUPA BELLINGHAM

NEDELJA  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : GRUPA BELLINGHAM - zavsavaju se 10.15 am 

OD PONEDELJKA  - DO ČETVRTKA

 (treninzi za GRUPA BELLINGHAM počinju od PONEDELJKA u 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana do ČETVRTKA ) 

 

1. Jukica Luka 

2. Muselinović Jakov 

3. Vujić Leon 

4. Kolomaz Lovro 

5. Knapić Jakov 

6. Butka Ivan 

7. Škrobot Lucijan 

8. Maričić Jakov 

9. Blaško Nao 

10. Pavković Leon 

11. Pavić Allan 

12. Nikšić Ruda 

13. Bucić Rene 

14. Vujnović Zvonimir 

15. Barukčić Filip 

16. Zlatunić Damir 

17. Majačić Luka 

18. Uglješić Novak

19. Holec Gabrijel 

20. Mađarić Luka 

21. Štampar Ivano 

22. Loparić Dominik 

23. Bubaš Fran 

24. Šilović Petrlić Stjepan 

25. Rastija Domagoj 

26. Mudri Borna 

Osmani Alin 

GRUPA VINICIUS

NEDELJA  - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA VINICUS - zavsavaju se 12.05 am 

OD PONEDELJKA  - DO ČETVRTKA

 (treninzi za GRUPA VINICIUS počinju od PONEDELJKA u 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana do ČETVRTKA ) 

1. Prica Filip 

2. Horvat Leo 

3. Jakšić Šimun 

4. Bukvić Borna 

5. Medved Roko 

6. Kecko Antonijo 

7. Stipanić Ante 

8. Matišić Jelena 

9. Mlakar Marko 

10. Blažević Juraj 

11. Hranić Fran 

12. Bušljeta Franko 

13. Nikšić Dino

14. Vakanjac Patrik 

15. Moslavac Dominik 

16. Nikša Matina

17. Mikulec Andrej 

18. Šustić Marko 

19. Zagorac Luka 

20. Klement Ivan 

21. Pejić Gabrijel 

22. Mioljevic Matijas

23. Cader Jan 

24. Osmani Alin 

25. Lukić Šime 

26. Vuković ivan 

GRUPA RODRYGO

NEDELJA  - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA RODRYGO - zavsavaju se 12.05 am 

OD PONEDELJKA  - DO ČETVRTKA

 (treninzi za GRUPA RODRYGO počinju od PONEDELJKA u 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana do ČETVRTKA ) 

1. Lijić Ivano

2. Braz Fran 

3. Švamberger Lovro 

4. Horvat Mateo 

5. Čalić Gabrijel 

6. Kecko Adam 

7. Bošnjak Teo 

8. Kubica Arijan 

9. Srbić Luka 

10. Rešetar Marcel 

11. Kolić Patrik 

12. Šoltić Patrick 

13. Potalac Luka 

14. Mrva Roko 

15. Tušek Luka 

16. Majačić Ena 

17. Klanac Jure 

18. Jockov Duje 

19. Kemper Ivano 

20. Halas Sebastijan 

21. Ivanić Noa 

22. Matanović Mateo

23. Tomac Jan 

24. Beštek Katarina 

25. Kofiac Matias

26. Tvrdorijeka Dragan 

GRUPA MILITAO

NEDELJA  - 18.00 - treninzi počinju za grupu : GRUPA MILITAO - zavsavaju se 19.45 am 

SVAKOGA DANA OD  NEDELJE DO ČETVRTKA

 

1. Novak Marin 

2. Dolovski Ivan 

3. Đajkić Gabrijel 

4. Mrva Erik 

5. Grgurinović Borna 

6. Lešković Mateo 

7. Milaščević Viggo 

8. Milaščević Rene 

9. Ostojić Nikola 

10. Dubaić Luka 

11. Preradović Vili 

12. Prša Marko 

13. Smodiš Lukas 

14. Grbac Dominik 

15. Čmarec Fran 

16. Šteger Mateo 

17. Papučić David

18. Belobradić Marko 

19. Norakpanha Pol 

20. Demeter Noa 

21. Kolić Antonijo

22. Miller Alex 

23. Medved Tomislav 

24. Đajkić Jakov 

25. Vulić Jura 

26. Kovačić Goran

 

GRUPA KROOS

NEDELJA  - 18.00 pm - treninzi počinju za grupu : GRUPA KROOS- zavsavaju se 19.45 am 

SVAKOGA DANA OD NEDELJE DO ČETVRTKA

1. Maksimović Matias 

2. Juzva Marko 

3. Takač Davor 

4. Kovač Vanja 

5. Matešić Marko 

6. Cuca Noah 

7. Ament Leon 

8. Jurlina Šime 

9. Hećimović Noa 

10. Rađenović Roko 

11. Hamaček Tin 

12. Huber David 

13. Magat Maks 

14. Jakupec Mateo 

15. Čipčija Leonardo

16. Kunštek Ivan 

17. Kiš Ivor 

18. Matešić Toma

19. Novak Dominik 

20. Bolješić Lovro 

21. Marošević Mateo 

22. Kralj Leon 

23. Koščak Jan 

24. Tomac Erik 

25. Demeter Toni 

26.Stojanović Domagoj 

 

Tel:+385 91 605 0800

 

Poruka uspjesno poslata

bottom of page