top of page

NK TOMISLAV CERNA 

RASPORED PROGRAMA MOZETE NACI ISPOD NA OVOJ STRANIC 

DATUM: 10.07 - 14.07

GODIŠTE: 6-17 godina 

Kotizacija za kamp Real Madrida: 250 euro

Moguce je platiti u 2 rate:

Na dan upisa prva uplata: 125 euro

Zadnja isplata na: 15.05 - 125 euro 

NK Tomislav Cerna

Kolodvorska 8

32272 Cerna

Oib:26664324722

Iban: HR8323400091511156594

Molimo da popuni formular na ovoj stranici sa svim podacima o djetetu.

Nakon registracije ce te dobiti email od nas da smo zaprimili registraciju i obavjestiti vas da li imamo slobodno mijesto. Zatim mozete izvrsiti uplatu za vase dijete.

U KAMP JE UKLJUCENO:

1. TRENINZI  SA SLUZBENIM TRENERIMA  REAL MADRIDA 1.45 min x 5 DANA 

 

2. SVAKI SUDIONIK CE DOBITI DRES, MAJICU, ŠORC, SA OBILJEZLJIMA OD REAL MADRIDA - FOUNDATION 

 

3. SLUZBENA DIPLOMA OD REAL MADRIDA ZA SVE SUDIONIKE KAMPA  

 

NK Tomislav Cerna +385 98 981 0800

RASPORED PROGRAMA 

 

PREUZIMANJE OPREME 

 

Preuzimanje opreme je u prostorijama NK TOMISLAV CERNA  - 2 tjedna prije pocetka kampa -pratite informacije ovde.

 

 

OTVARANJE KAMPA REAL MADRIDA 

 

SRIJEDA - 8.00 am svečano otvaranje 

( SVI UCESNICI KAMPA TREBAJU BITI PRISUTNI NA OTVARANJU )

 

MODRIC GRUPA 

SRIJEDA  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : MODRIC ​GRUPA - zavsavaju se 10.15 am 

OD CETVRTKA  - DO NEDELJE

 (treninzi za MODRIC GRUPU počinju od  8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana) 

GRUPA MODRIC 

  1. Andrej Kampić

  2. Damjan Obradović

  3. Ilian Ljevar

  4. Jakov Brčić

  5. Ivan Peičić

  6. Luka Zadro

  7. Marko Brčić

  8. Mate Tomić

  9. Marino Blažević

  10. Andrija Čop

  11. Borna Lišnjić

  12. Dominik Stojanović

  13. Ivan Živković

  14. Mateo Bikić

  15. Natanael Pavlović

  16. Vidan Grigic

  17. Vito Kvas

  18. Josip Alilović

  19. Mate Šarić

 

 

GRUPA BELLINGHAM

SRIJEDA  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : GRUPA BELLINGHEM - zavsavaju se 10.15 am 

OD CETVRTKA - DO NEDELJE

​( Treninzi za BELLINGHAM GRUPU počinju od 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana) 

 

  1. David Dermišek

  2. Filip Mrkonjic

  3. Josip Živković

  4. Lovro Pećnik

  5. Luka Buzov

  6. Luka Pavlović

  7. Marko Arlović

  8. Marko Sabljak

  9. Mata Vrcić

  10. Mateo Kelic

  11. David Muženjak

  12. Dino Dasović

  13. Domagoj Dugalić

  14. Duje Begović

  15. Emanuel Rožić

  16. Helena Jurić

  17. Josip Lovrić

  18. Marin Knežević

  19. Marino Jukic

  20. Mark Soldo

  21. Marko Bekavac

  22. Roko Sučić

  23. Viktorija Cvitković

  24. Šimun Majić

  25. Jakov Mareljic

 

GRUPA VINICIUS

SRIJEDA- 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA VINICUS - zavsavaju se 12.05 am 

OD CETVRTKA  - DO NEDELJE

(treninzi za GRUPA VINICIUS počinju od 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana) 

  1. Ante Čavka

  2. Boran Matanović

  3. David Petrić

  4. Ema Drašković

  5. Ivan Knežević

  6. Ivan Mašić

  7. Ivano Knežević

  8. Josip Rohaček

  9. Juraj Knežević

  10. Karlo Markovic

  11. Kristijan Marković

  12. Leo Alavanja

  13. Lovro Majstorović

  14. Luka Knežević

  15. Luka Kokanović

  16. Marcel Rukavina

  17. Mihael Pećnik

  18. Petar Ljevar

  19. Petar Ljevar

  20. Rafael Francišković

  21. Dora Jurcevic

  22. Petar Jurcic

  23. Dorijan Kozic

  24. Ivan Rohaček

  25. Franko Salopek

GRUPA RODRYGO

SRIJEDA  - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA RODRIGO - zavsavaju se 12.05 am 

OD CETVRTAK  - DO NEDELJE

(Treninzi za GRUPA RODRIGO počinju od 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana) 

  1. Ante Buzov

  2. Antun Štivić

  3. Dorijan Zagorac

  4. Duje Božić

  5. Duje Brkić

  6. Filip Knez

  7. Jakov Bičanić

  8. Jakov Stojanovic

  9. Lovro Božić

  10. Luka Barbarić

  11. Luka Jurčević

  12. Patrik Antolović

  13. Patrik Potiha

  14. Šimun Škripač

  15. Antun Knežević

  16. Aron Cako

  17. Emanuel Đemić

  18. Filip Husarek

  19. Ivan Matančević

  20. Marko Brkic

  21. Vedran Brkic

  22. Lejla Knezevic

GRUPA MILITAO

SRIJEDA - 18.00 - treninzi počinju za grupu : GRUPA MILITAO - zavsavaju se 19.45 am  - SVAKOGA DANA 

  1. Luka Ivanšić

  2. Luka Plavšić

  3. Marin Pinter

  4. Mato Renić

  5. Noa Perišić

  6. Petar Gavrić

  7. Vinko Penić

  8. Šimun Jakobović

  9. Anto Pušeljić

  10. Antonija Štifić

  11. David Markić

  12. Eva Dugandžić

  13. Gabrijel Tarade

  14. Luka Jurišić

  15. Mario Matić

  16. Marko Ivan

  17. Marko Karalić

  18. Marko Kelava

  19. Nicolas Ohis

  20. Matej Cindric

  21. Gabrijel Katic

  22. Karlo Hodak

 

 

GRUPA KROSS

SRIJEDA  - 18.00 pm - treninzi počinju za grupu : GRUPA KROS- zavsavaju se 19.45 am - SVAKOGA DANA 

 

  1. Niko Puljić

  2. Toni Huljev

  3. Šimun Rakin

  4. Ante Drmić

  5. Antoni Drašković

  6. David Jozinović

  7. Luka Anđelić

  8. Martin Rešić 

  9. David Daižić 

  10. Filip Geljić

  11. Ivan Bijelonjić

  12. Karlo Čengić

  13. Leon Anđelić

  14. Matej Perišić

  15. Petar Štifić

  16. Luka Hrvojević

  17. Niko Žgela

  18. Simon Lozica

  19. Ivan Božić

  20. Matej Cindric

  21. Toni Kelava 

  22. Marino Mustapic 

 

Poruka uspjesno poslata

bottom of page