top of page

RASPORED PROGRAMA ZA 2 KAMPA MOZETE PRONACI ISPOD NA OVOJ STRANICI 

HNK ŠIBENIK

GODIŠTE: 6-17 godina 

Kotizacija za kamp Real Madrida: 250 euro

Uplate se mogu izvrsiti na ziro racun: 

HNK ŠIBENIK s.d.d.,

Bana Josipa Jelačića 9a,. 22 000 Šibenik,.

OIB: 21184451714,

ŽIRO RAČUN: ERSTE IBAN: HR1824020061100776559

Molimo da popuni formular na ovoj stranici sa svim podacima o djetetu.

Nakon registracije ce te dobiti email od nas da smo zaprimili registraciju i obavjestiti vas da li imamo slobodno mijesto. Zatim mozete izvrsiti uplatu za vase dijete.

U KAMP JE UKLJUCENO:

1. TRENINZI  SA SLUZBENIM TRENERIMA  REAL MADRIDA 1.45 min x 5 DANA 

 

2. SVAKI SUDIONIK CE DOBITI DRES, MAJICU, ŠORC, SA OBILJEZLJIMA OD REAL MADRIDA - FOUNDATION 

 

3. SLUZBENA DIPLOMA OD REAL MADRIDA ZA SVE SUDIONIKE KAMPA  

Šibenik contact: +385 95 908 4552

 

ZA INFORMACIJE O PUTOVANJU U REAL MADRID 23 -28.08.2024 

Poruka uspjesno poslata

 

RASPORED PROGRAMA  SIBENIK 25.06 - 29.06 

 

PREUZIMANJE OPREME 

 

Preuzimanje opreme je u prostorijama NK SIBENIK na dan otvaranja kampa ili 1 dana prije kampa ( pratite informacije ovde)

 

RASPORED PROGRAMA 

SIBENIK  01.07-05.07 

 

PREUZIMANJE OPREME 

Preuzimanje opreme je u prostorijama NK SIBENIK - 1 dana prije pocetka kampa ili na dan otvaranja kampa.

 

OTVARANJE KAMPA REAL MADRIDA 

 

PONEDELJAK  - 8.00 am svečano otvaranje 

( SVI UCESNICI KAMPA TREBAJU BITI PRISUTNI NA OTVARANJU )

 

MODRIC GRUPA 

PONEDELJAK  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : MODRIC ​GRUPA - zavsavaju se 10.15 am 

OD UTORKA - DO PETKA

 (treninzi za MODRIC GRUPU počinju od UTORKA u 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana do PETKA  ) 

 

GRUPA MODRIC 

 

Marin Mikulandra

Niko Šparada

Ivan Živanović

Josip Serajlić

Jakov Vučak

Nato Šprljan

Luka Ćoso

Lovre Nikolac

Josip Rogić

Toni Ljubas

Petar Vučak

Ivan Živković

Mihailo Kofi Pokrajac

Duje Klarić

Adrian Ivić

Šimun Čeko

Toma Sladić

Gašpar Živković

Toma Furčić

Lovre Pražen

Andrija Niko Katić

Cvita Pezić

Teo Đapić

Viktor Bačelić

Emanuel Pavošević

 

GRUPA BELLINGHAM

 

PONEDELJAK  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : GRUPA BELLINGHEM - zavsavaju se 10.15 am ​

OD UTORKA  - DO PETKA

​( treninzi za BELLINGHAM GRUPU počinju od UTORKA u 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana do PETKA   ) 

 

Niko Perišić

Niko Grubelić

Ivan Fuštar

Adrian Rupnik

Rafael Stojak Batalić

Mauro Grgas Svirac

Mihael Periša

Marko Serajlić

Bruno Garma

Karlo Vučak

Toma Bačelić

Josip Jonjić

Stipe Zoričić

Bruno Maras

Lovre Živković

Jure Crnogorac

Ivan Maleš

Luka Junaković

Marko Šupe

Simon Junaković

Niko Krošelj

Ivan Marković

Ivano Kovačić

Ivan Dzabirski

Leon Jurić

Ivan Vučak

 

GRUPA VINICIUS

PONEDELJAK   - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA VINICUS - zavsavaju se 12.05 am 

OD NEDELJE  - DO SRIJEDE:​

(treninzi za GRUPA VINICIUS počinju od 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana.

Teo Radić

Galileo Nerat Vranjeka

Goran Vučković

Dorijan Bošnjak

Nikola Talić

Gabriel Lukić

Stefan Đujić

Marijo Krnić

Vito Todorović

Gabriel Labor

Jakov Nakić

Luka Hrga

Toma Nikolac

Mateo Bumbak

Vice Banovac

Duje Patrik Sucur

Roko Klarić

Ivan Nikolić Kovačić

Ivan Buha

Mauro Krnić

Bruno Rožić

Marko Budimir

Frane Matic

Mateo Milinčić

​GRUPA RODRYGO

PONEDELJAK  - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA RODRIGO - zavsavaju se 12.05 am ​

OD PONEDELJKA  - DO ČETVRTKA ​

 (treninzi za GRUPA RODRIGO počinju od 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana) 

Ivan Tomić

Viktor Bajić

Ivan Kaselj

Maro Bošnjak

Luka Ljubas

Luka Vrzić

Marko Goreta

Stipe Erak

Alen Osmićević

Ilko Vukičević

Luka Žnidarec

Nikola Šimac

Uroš Orlović

David Pualić

Petar Nekić

Lionel Jerkov

Ivano Skelin

Ante Teskera

Gregory Tony Pelcat

Duje Križanović

Noa Računica

Antonio Bušić

David Gašperov

Tonći Čogelja

GRUPA MILITAO

PONEDELJAK  - 18.00 - treninzi počinju za grupu : GRUPA MILITAO - zavsavaju se 19.45 am - SVAKOGA DANA.

Jure Stojanović

Toni Marić

Lovro Varnica

Petar Kraljević

Vito Herceg

Teo Pezer

Emanuel Klarić

Jakov Grgurić

Nika Slamić

Ante Prgin

Karlo Furčić

Dejan Lošić

Franko Petković

Luka Šparada

Roko Furčić

Andrija Ban

Petra Kandić

Mai Stanišić

Roko Periša

Ivano Vujić

Toni Ivanković

Nikola Grmuša

Leo Susak

Luka Bulat

Marko Kučić

 

 

GRUPA KROSS

PONEDELJAK  - 18.00 pm - treninzi počinju za grupu : GRUPA KROS- zavsavaju se 19.45 am - SVAKOGA DANA

 

 

Matteo Miahel Polverossi

 

Toni Burečić

 

Bruno Jadrijević

 

Bruno Verović

 

Dino Marić

 

David Šarčević

 

Mauro Dragović

 

Ivano Deković

 

Ante Elez

 

Marko Kandido

 

David Delac

 

Patrik Težak

 

Marko Bare

 

Šime Beneta

 

Matej Vukoja

 

Renato Erak

 

Lovre Brajković

 

Gabrijela Stipić

 

Tea Blaće

 

Gabriel Štrbac

 

Marko Lorento

 

Nino Mrdeza

 

Luka Šupe

 

Luka Mikanović

bottom of page