top of page

RASPORED GRUPA I PROGRAMA MOZETE PRONACI ISPOD ZA VEC PRIJAVLJENE UCESNIKE.

Stadion: Krizna Luka

DATUM: 22.06 - 26.06.

GODIŠTE: 6-17 godina

Kotizacija za kamp Real Madrida :250 euro

Moguce je platiti u 2 rate:

Na dan upisa : 100 euro

01.05 - 150 euro 

Uplate se mogu izvrsiti na ziro racun : IBAN :HR6124070001500328413

Molimo da popuni formular na ovoj stranici sa svim podacima o djetetu.

Nakon registracije ce te dobiti email od nas da smo zaprimili registraciju i tek tada mozete izvrsiti uplatu.

U KAMP JE UKLJUCENO:

1. TRENINZI  SA SLUZBENIM TRENERIMA  REAL MADRIDA 1.45 min x 5 DANA 

 

2. SVAKI SUDIONIK CE DOBITI DRES, MAJICU , ŠORC , SA OBILJEZLJIMA OD REAL MADRIDA - FOUNDATION 

 

3.SLUZBENA DIPLOMA OD REAL MADRIDA ZA SVE SUDIONIKE KAMPA  

 

Hvar contact : +385 97 626 6550

RASPORED 5 DANA KAMPA: 

(Zelimo da naglasimo da se grupe mogu promjeniti ali 95%ce da budu ovako razvrstane )

Konacne grupe sa imenom vasega dijeteta ce biti organizovane 100% -2 tjedna prije pocetka kampa)

 

PREUZIMANJE OPREME 

 

Preuzimanje opreme je u prostorijama NK HVAR  - 2 tjedna prije pocetka kampa -pratite informacije ovde.

 

OTVARANJE KAMPA REAL MADRIDA 

 

SUBOTA  - 8.00 am svečano otvaranje 

(SVI UCESNICI KAMPA TREBAJU BITI PRISUTNI NA OTVARANJU )

 

MODRIC GRUPA 

SUBOTA  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : MODRIC ​GRUPA - zavsavaju se 10.15 am

OD NEDELJE  - DO SRIJEDE

(Treninzi za MODRIC GRUPU počinju od NEDELJE u 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana do SRIJEDE ) 

GRUPA MODRIC 

Antonio Kovačević 

Slavko Alfons Adams

Leo Mišković

Roko Babić

Dominik Teklić

Ivano Majić

Andrija Bedalov

Niko Kovačević

Toni Vidošević

Ante Karković

Vito Čajić

Matej Bratanić

Nikša Bracanović

Luka Šiklić 

Toni Tamim

Mauro Vešović

Ivano Čurin

Toni Vučetić

Tomas Lučić

Jure Čičak

Luka Kuliš

Roko Marinko Tudor

Toma Moškatelo

Ivano Jelavić

Oliver Gulić

 

 

GRUPA BELLINGHAM

SUBOTA  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : GRUPA BELLINGHEM - zavsavaju se 10.15 am 

 

OD NEDELJE  - DO SRIJEDE

(Treninzi za BELLINGHAM GRUPU počinju od NEDELJE u 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana do SRIJEDE  ) 

 

Toma Ivanković

Josip Gudelj

Jakov Primorac

Sandro Krešić

Niko Plenković

Maro Huljić

Lovre Vučević

Jakov Bojanić

Luka Škarpa

Gabrijel Čoban

Roko Lovrić

Dominik Rosso

Luna Paduan

Kosta Barbarić 

Ivo Ilišković

Marin Lupi

Toni Barišić

Ivano Tabak

Ante Taraš

Noa Huljić

Marin Carić

Jakov Buzolić

Mihael Burčul 

Roko Barbarić

Dominik Gamulin 

Adrian Zaninović

Ivan Čurin

Karlo Plenković

Darin Petrić

Petar Šoša

 

​​

GRUPA VINICIUS

SUBOTA  - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA VINICUS - zavsavaju se 12.05 am 

 

OD NEDELJE  - DO SRIJEDE

(Treninzi za GRUPA VINICIUS počinju od NEDELJE u 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana do SRIJEDE) 

Frane Matković

Ivan Dominik Pavičić 

Marko Vučetić 

David Budrović 

Šime Ivanković

Toni Balić

Andreo Pavičić

Niko Bucat

Antonio Lupi 

Duje Iljegić

Luka Plenković

Damijan Velkovski

Roko Radojković

Josip Žuvela

Bepo Žuvela

Antonio Žuvela

David Budrović 

Ivano Stipišić

Gabriel Kulazo

Toma Kovačević

Robert Kurić

Antonio Čoban

Blagoja Velkovski

Jakov Miličić

Ivan Krunić

Spiro Milidragović

Jakov Lončar

David Kralj

GRUPA RODRYGO

SUBOTA  - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA RODRIGO - zavsavaju se 12.05 am ​

 

OD PONEDELJKA  - DO ČETVRTKA 

(Treninzi za GRUPA RODRIGO počinju od NEDELJE u 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana do SRIJEDE) 

Toma Ivanovski

Livia Letica Sisarić

Oliver Jurlina

Luka Škare 

Dario Bilić    

Milan Čurin   

Lucija Drača

Roko Miličić

Antonio Krastić

Karlo Trogrlić

Moris Miodrag

Stipe Makijanić

Vinko Belić

Nikola Pajina

Anthony Tukić

Zorzi Matković 

Stipe Buzolić  

Daniel Vidošević 

Dorian Sule  

Ivano Fredotović  

Leon Baković   

Noa Gospodnetić 

Marko Milevčić

 

GRUPA MILITAO

SUBOTA  - 18.00 - treninzi počinju za grupu : GRUPA MILITAO - zavsavaju se 19.45 am 

 

SVAKOGA DANA OD NEDELJE DO SRIJEDE

Mate Perković

Niko Petričević

Borna Duilo

Tonko Mišalov

Kristijan Božić

David Plenković

Filip Drača

Toni Šarić

Jakov Plenković

Marko Čajić

Antonio Kulazo

Ivan Hure

Vlaho Radovanović

Marul Arapov 

Toni Antunović 

Ante Carević 

Toni Bezić

Luciano Karković

Frane Radojković

Roko Gamulin

Ivan Visković

Ante Lalić 

Kyan Mandel

Ivan Gospodnetić

Luka Vladimir

Antonio Kokal

 

Poruka uspjesno poslata

bottom of page